All - Scripts - 1
All - Scripts - 2
Desktop - General - 1
15 Gusht 2018, 00:30

1 year after being divorced by Jozefina Topalli's daughter, Luis Ejlli makes the shocking statement

1 vit pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën deklaratën shokuese

XING

1 vit pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën

Një vit më parë qarkulloi me shpejtësi lajmi se Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi i kishin dhënë fund lidhjes së tyre disa vjeçare. Thashethemet nisën nga fakti se çifti nuk ishin parë më bashkë dhe njëri-tjetrin e kishin fshirë nga rrjetet sociale. Lajmi i ndarjes u konfirmua më vonë edhe nga vetë këngëtari në intervistat ku ishte i ftuar. 

All - Paragraf - 3
All - Paragraf - 3

1 vit pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën

Megjithatë jeta e tyre private ende vazhdon të ketë interes e së fundmi vëmendjen e ka tërhequr një deklaratë e papritur nga ana e Luizit.

All - Paragraf - 5

1 vit pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën

"Të gjesh një femër të sinqertë sot, është njëlloj sikur të gjesh Wifi në Gjirokastër pa password", shkruan këngëtari në foton e publikuar në Facebook, por pa bërë të ditur se kujt i dedikohej ky status.

1 vit pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luis Ejlli bën

All - ArticleEnd - 1
All - ArticleEnd - 2