15 Gusht 2018, 00:45

10 Albanian VIPs who forgot to wipe the armpits and leave their mark

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe lanë nam

XING

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Është normale që ndonjëherë të harrosh të depilohesh, por kur bën foto dhe e poston në rrjete sociale, atëherë ndodh belaja. Kjo u ka ndodhur shumë VIP-ave e fotot e tyre me qime nënsqetulla kanë pushtuar rrjetin. “Xing.al” ju sjell një listë me fotot e tyre të cilat ato tashmë i kanë fshirë.

Një foto e Encës e publikuar 2 vite më parë ku shfaqej në plazh bëri xhiron e rrjetit pasi këngëtarja kishte harruar të depilonte sqetullat siç e shihni në foto.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

E njëjta gjë i ka ndodhur edhe Rovena Stefës e cila ka publikuar një foto ku duket shumë seksi me dekoltenë e hapur por kishte harruar të depilonte zonën e sqetullave e kjo gjë nuk kishte si mos të vihej re.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Adelina Tahiri në një prej fotove ekspozonte gjoksin e shfaqej pa makeup, por ndjekësit nuk kanë lënë pa vënë re edhe pjesën e sqetullave ku këngëtarja nuk është kujdesur për qimet e tepërta, transmeton Xing.al

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Por edhe foto e Fjolla Morinës dikur pushtoi rrjetin pasi këngëtarja siç duket nuk e kishte vënë re që në pjesën e sqetullave ishte e padepiluar dhe foton e publikoi në rrjete sociale.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Po foton e Dafinës në plazh e mbani mend? Me siguri që po pasi këngëtarja asokohe u bë objekt talljeje ndonëse ende as sot nuk dihet nëse ajo e kishte bërë vetë për t’u tallur apo vërtet sqetullat e saj ishin të padepiluara.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Linda Halimi mendoi se tek kjo foto të gjithë do fokusoheshin tek trupi i palestruar, por në të vërtet të gjithë vunë re qimet në zonën e sqetullave dhe në zonën e bikinit, kështu që foto më pas u fshi.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Po ashtu edhe një foto e Tunës disa vite më parë pushtoi rrjetin dhe këngëtarja u akuzua se nuk kishte depiluar qimet në sqetulla.

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

Edhe tre banoreve të “Big Brother 9”, u ka ndodhur e njëjta gjë me qimet në sqetull, Fotinia ndodhej në dasmë, Ambra e postoi vetë foton dhe e fshiu pas komenteve që ja vinin në dukje ndërsa Gerta shfaqej duke bërë video./Xing.al

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe

10 VIP-et shqiptare që harruan të depilojnë sqetullat dhe