19 Gusht 2019, 15:45

2 weeks after being caught kissing, Jonida and Romeo have trouble bonding

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në lidhjen e tyre

XING

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

Prej kohësh lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo e re nga çifti përbën kuriozitet. Lidhjen ata e konfirmuan në puntatën e parë të emisionit "Treshat" ku Jonida i dhuroi një puthje Romeos.

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

Dy javë më parë çifti u fotografuan duke u puthur gjatë pushimeve të tyre duke vërtetuar kështu edhe një herë që ata janë bashkë.

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

Mirëpo së fundmi disa postime të Jonidës dhe Romeos në Instagram, kanë nisur thashethemet se lidhja e tyre është në krizë.

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

"Numëro bekimet e tua, jo problemet që ke", shkruhet në postimin e Jonidës. Pak pas këtij postimi, Romeo publikoi një status ku shkruante: "Lerja në dorë Zotit dhe shko të flesh".

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

Se ç'po ndodh nuk e dimë megjithatë këto postime janë vërtet dyshuese. Gjithashtu edhe fakti që çifti po i kalon pushimet të ndarë, Jonida në Jalë ndërsa Romeo në Dhërmi.

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në

2 javë pasi u kapën duke u puthur, Jonida dhe Romeo probleme në