31 Gusht 2018, 12:29

3 days after birth, Adelina Tahiri's son is covered by expensive gifts

3 ditë pas lindjes, djali i Adelina Tahirit mbulohet nga dhuratat e shtrenjta

XING

3 ditë pas lindjes, djali i Adelina Tahirit mbulohet nga dhuratat e

Tre ditë më parë këngëtarja Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë vogëlushin Jon. Ajo e ndau lajmin e bukur me të gjithë ndjekësit në Instagram duke publikuar një foto ku mbante dorën e të birit.

3 ditë pas lindjes, djali i Adelina Tahirit mbulohet nga dhuratat e

Veëm 3 ditë pas lindjes, shtëpia e Adelinës po mbulohet nga dhuratat për të voglin. Këngëtarja publikoi në Instastory dhuratën e shtrenjtë që një mik i kishte dërguar asaj.

3 ditë pas lindjes, djali i Adelina Tahirit mbulohet nga dhuratat e

Në foto shfaqej një kostum për fëmijë Gucci, i shoqëruar me kapuç dhe papuçe të vogla.

3 ditë pas lindjes, djali i Adelina Tahirit mbulohet nga dhuratat e