22 Gusht 2018, 17:53

'Awful, dead ishalla', the Albanian actor does not adhere to Kiara Titon

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk përmbahet me Kiara Titon

XING

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk

Moderatorja Kiara Tito është një ndër femrat më të njohura e më të pëlqyera të ekranit, e cila qëndron shpesh në kontakt me fansat e saj në Instagram duke postuar foto e video të ndryshme, ku nuk mungojnë pozat seksi.

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk

Së fundmi, moderatorja ka publikuar një foto të nxehtë nga plazhi, ku shfaqet e ulur në shezllon me këmbët hapur dhe ka veshur bikini ngjyrë blu. Mirëpo të gjithëve i ka rënë në sy komenti i aktorit shqiptar, Olsi Bylykut, i njohur ndryshe si 'Kimikati'.

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk

"Uaa ndyrësira, tek këto gurët dhe ky shezlloni ka hedhur foto edhe Butrinti. Uuu vdeksh ishalla, o shtrigë, o qelbësirë."- ka shkruar ai me humor në foton e Kiarës.

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk

'Ndyrësirë, vdeksh ishalla', aktori shqiptar nuk