2 Maj 2019, 17:49

'Biggest Achievement in Life', Tuna makes special birthday wishes for his birthday

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje

XING

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

Djali i këngëtares shumë të dashur për publikun, Tunës dhe Patrisit feston sot ditëlindjen. Tian mbush 2 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urime të shumta për vogëlushin, nga të afërm, miq e fansa të këngëtares.

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

Mirëpo urimin më të veçantë e ka bërë Tuna e cila ka postuar disa foto nga festa e organizuar për Tianin dhe shkruan se ai është arritja më e madhe e saj.

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

"Arritja ime më e madhe në jetë je ti për mua. Titulli më i bukur që kam del nga goja jote. Urime ditëlindjen jetë. Të don Mami&Babi", shkruan Tuna.

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e

'Arritja më e madhe në jetë', Tuna i bën urimin e