6 Gusht 2018, 16:10

'Do as bose with her husband's money', Angela Martini closes her mouth

‘Bën si bose me lekët e burrit’, Angela Martini i mbyll gojën fansit

XING

‘Bën si bose me lekët e burrit’, Angela Martini i mbyll

Modelja e njohur shqiptare Angela Martini është padyshim një ndër vajzat më seksi shqiptare. Ajo që në një moshë të vogël është larguar drejt Amerikës, ku dhe atje është një modele e suksesshme. Siç dihet këtë vit Angela i dha fund beqarisë dhe u martua me partnerin e saj në një dasmë shumë sekrete në Las Vegas.

‘Bën si bose me lekët e burrit’, Angela Martini i mbyll

Angela është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj luksoze. Së fundmi ajo i është përgjigjur pyetjeve që fansat kanë për të në Instastory. Njëri prej tyre e ka pyetur modelen se përse bën si bose me lekët e burrit, por ajo ua mbyll gojën të gjithëve me përgjigjen që jep.

‘Bën si bose me lekët e burrit’, Angela Martini i mbyll

“Sepse janë edhe lekët e mija”, i është përgjigjur Angela duke e shoqëruar postimin me një emoji të një fytyre me syze.

‘Bën si bose me lekët e burrit’, Angela Martini i mbyll