1 Gusht 2018, 19:18

'Finally I can have sex', the famous singer speaks after the birth

‘Më në fund mund të bëj seks’, këngëtarja e njohur flet troç pas lindjes

XING

‘Më në fund mund të bëj seks’,

Reperja e njohur e hitit "Bodak Yellow" pak javë më parë u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e quajti Kulture J.K. Gjatë periudhës së shtatzënisë Cardi ka qenë në kontakt të vazhdueshëm me fansat nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka treguar çdo shqetësim që ka pasur.

‘Më në fund mund të bëj seks’,

Këngëtarja madje u tregoi fansave se nuk mund të kryente dot marrëdhënie seksuale me partnerin  saj Offset , pasi nuk merrte dot frymë. Por ky problem vazhdon për Cardin, pasi në disa postime të fundit në Twitter këngëtarja e famshme ka treguar për fansat se është duke numëruar ditët që të bëjë seks me bashkëshortin e saj. 

‘Më në fund mund të bëj seks’,

Ajo i ka shpjeguar fansave që pas lindjes së vajzës  ka pasur probleme dhe për shkak të plagëve nuk ka mundur dot të bëjë seks. Ata e kanë ngushëlluar dhe i kanë kërkuar që më parë të shërohet, ndërsa disa të tjerë kanë thënë se me shumë mundësi shumë shpejt Cadri do të bëhet mama për herë të dytë, gjë të cilën këngëtarja e mohoi.

‘Më në fund mund të bëj seks’,