16 Gusht 2019, 13:07

'Have you borrowed any', fans capture shocking detail in Alba Hoxha's photo

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues në foton e Alba Hoxhës

XING

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

Balerina dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha është shumë e komentuar në media dhe çdo e re që ka të bëjë me të përbën kuriozitet për publikun. Dje Alba martoi motrën dhe para dasmës postoi një foto në Instagram ku tregonte makeupin.

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

Mirëpo ndjekësit e kishin mendjen tek fustani i balerinës duke kapur një detaj. "A spot rrin shum i madh ky fustani", shkruante një komentues. "Shum bukuroshe si gjithmon, po fustani esht per Ciljeten", komentonte një tjetër. "Ca ka vesh kështu kjo kujt ja ka marrë borxh ndonjërës", komentonte një ndjekës tjetër.

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

Madje disa e akuzuan edhe për fotoshop Albën, por në fakt e vërteta është se fustani ka një model të veçantë të cilin balerina e tregoi në foton pasardhëse.

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

Ndonëse nuk iu ktheu përgjigje komenteve, Alba ia mbylli gojën kritikuesve me foton ku tregonte të plotë fustanin blu me temina.

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues

'Ja ke marr borxh ndonjërës', fansat kapin detajin shokues