8 Maj 2019, 09:47

'Have you gone with Encena?', Don Phenom answers the embarrassing question in the middle of the show

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes së sikletshme në emision

XING

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

Këngëtarja e njohur Enca dhe reperi Don Phenom sollën së bashku këngën "Kujt po i han", e cila u prit mjaft mirë nga publiku dhe u kthye në hit. Bashkëpunimi i tyre u përfol shumë në media, ashtu si dhe marrëdhënia që kishin me njëri-tjetrin.

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

I ftuar së fundmi në emisionin "72" me Meriton Mejkiqin, Don Phenom është vënë përballë pyetjes së sikletshme.

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

"A e ke q* Encën a jo?"- e pyet Meritoni, ndërsa reperi ja kthen:

"Atë e kam kolegen më të mirë, e dua shumë. Sa i përket asaj pune, ajo është një gocë e respektueshme, nuk bën ashtu gjërash me dikë që nuk është me të."- është përgjigjur ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @gjoniblackent on

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes

'Ke shkuar me Encën?', Don Phenom i përgjigjet pyetjes