20 Gusht 2019, 23:38

'How beautiful the couple', Adrola Shower makes the connection with her new boyfriend public

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me të dashurin e ri

XING

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

Modelja shqiptare Adrola Dushi së fundmi është komentuar shumë për shkak të jetës së saj private. Pas ndarjes nga bashkëshorti, u fol se ajo është në lidhje me një model të quajtur Pavllo.

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

Ditën e sotme, modelja ka publikuar një foto me Pavllon që ka nxitur menjëherë komentet: "Sa bukur çifti", "Urime", "Super çift". "Pavllo im"- ka shkruar Adrola në mbishkrimin e fotos.

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

Në foto çifti shfaqet pranë njëri-tjetrit dhe shumë të buzëqeshur. 

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

Nga ana tjetër edhe modeli Pavllo Zevgo ka ndarë një foto me Adrolën në Instastoryn e tij.

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me

'Sa bukur çifti', Adrola Dushi bën publike lidhjen me