13 Gusht 2018, 19:22

'How Much I'm Missing', Dritan Prifti's girl posts the touching video

'Sa shumë më mungon ba', vajza e Dritan Priftit poston videon prekëse

XING

'Sa shumë më mungon ba', vajza e Dritan Priftit poston

Në tetor të vitit të kaluar ish-ministri i Energjetikës dhe deputet i LSI, Dritan Prifti u nda nga jeta në moshën 49-vjeçare si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në gjak, duke lënë një dhimbje të madhe tek familjarët, të afërmit e miqtë. Prifti la pas Prifti bashkëshorten dhe 4 fëmijë, 3 djem dhe vajzën Livia.

'Sa shumë më mungon ba', vajza e Dritan Priftit poston

Vogëlushja bën shpeshherë postime pas ndarjes nga jeta të të atit ku i shkruan se i mungon. Së fundmi Livia i ka prekur të gjithë me një video të realizuar vite më parë ku shihen duke kënduar në makinë me Dritanin.

'Sa shumë më mungon ba', vajza e Dritan Priftit poston

"Një herë e një kohë me babin, David dhe Ted. Sa shumë më mungon ba..' ka shkruar Livia duke e shoqëruar postimin me emoji të përlotur.