6 Gusht 2018, 14:48

'Hunt me back to bring me luck', the Albanian singer surprised the fans at her request

‘Më gjuani të pasmet se më sillni fat’, këngëtarja shqiptare çudit fansat me kërkesën e saj

XING

‘Më gjuani të pasmet se më sillni fat’,

Këngëtarja shqiptare e hitit "Meant to be" po korr një sukses të madh në tregun muzikor ndërkombëtar. Bebe Rexha së fundmi ka mbajtur dhe koncertin  e radhës në Kaliforni, ku është pritur me brohoritje nga fansat e saj.

‘Më gjuani të pasmet se më sillni fat’,

Ajo është mjaft e famshme dhe gjithmonë vlerësohet për zërin dhe performancat mbresëlënëse që dhuron. Pas përfundimit të koncertit Bebe vendosi që të shkonte dhe të përshëndeste fansat e saj. Shumë prej tyre e përshëndetën atë dhe disa prej tyre nuk ngurruar t’i preknin dhe të pasmet.

‘Më gjuani të pasmet se më sillni fat’,

Këtë moment këngëtarja me origjinë shqiptare e ka shpërndarë në rrjetet sociale, ku ka kërkuar që t'i prekin të pasmet pasi i sjellin shumë fat.

“ Një goditje për më shumë fat”, ka shkruar Bebe në postimin e saj duke treguar që ky gjest nuk e ka irrituar aspak.

‘Më gjuani të pasmet se më sillni fat’,