16 Gusht 2018, 22:28

'I can not live without them,' the monstrous husband kills the girls and the pregnant woman

'Nuk jetoj dot pa to', burri monstër vret vajzat dhe gruan shtatzënë

XING

'Nuk jetoj dot pa to', burri monstër vret vajzat dhe gruan

Një 33-vjeçar ka vrarë bashkëshorten shtatzënë dhe dy vajzat e tyre, Bella dhe Celeste 3 dhe 4 vjeç ndërkohë që i shpalli ato të zhdukura duke bërë thirrje: "Fëmijët e mi janë jeta ime, buzëqeshjet e tyre ndriçonin ditët e mia. Është një mankth, nuk arrij dot të jetoj pa to". Këto ishin fjalët që tha Chris Watts nga Colorado për mediat vendase, por sot është zbuluar e vërteta. 

'Nuk jetoj dot pa to', burri monstër vret vajzat dhe gruan

Një i afërm i gruas shtatzënë ka dhënë lajmin se burri ka pranuar fajin. "Me dhimbje të thellë, konfuzion dhe zemërim më duhet t’ju jap lajmin se kushërira jonë e bukur, fëmija që mbante në bark dhe vajzat e saj të mrekullueshme, Bella dhe Celeste, u vranë nga bashkëshorti i saj Chris Watts, i cili më në fund ka rrëfyer vrasjen", shkruante në një deklaratë për mediat.

'Nuk jetoj dot pa to', burri monstër vret vajzat dhe gruan

33-vjeçari është arrestuar, por ende nuk dihen motivet e vrasjeve. Dihet vetëm që çifti kishin probleme ekonomike dhe para se autori të merrte veprimin e tmerrshëm, ata kishin pasur një debat.

'Nuk jetoj dot pa to', burri monstër vret vajzat dhe gruan