13 Gusht 2018, 11:57

'I feel your scent every day', Erisa Xhixho's dedication to the 3-month-old daughter

'E ndjej aromën tënde çdo ditë', Erisa Xhixho dedikim të bijës 3-muajshe

XING

'E ndjej aromën tënde çdo ditë', Erisa Xhixho

Tre muaj më parë Erisa Xhixho u bë nënë për herë të dytë. Politikania solli në jetë një vajzë të cilës i vendosi emrin Nikol. Lajmin e ëmbël për shtatzëninë Erisa e dha në një prej netëve kur konkurronte në spektaklin "C'est la vie".

'E ndjej aromën tënde çdo ditë', Erisa Xhixho

Sot politikania ka postuar një foto me të bijën në krahë, buzë detit dhe me një dedikim special.

'E ndjej aromën tënde çdo ditë', Erisa Xhixho

"Tre muaj dashuri, me netë pa gjumë por e bekuar që të kam në krah dhe ndiej aromën tënde çdo ditë që rritesh. Të dua Nikol", ka shkruar Erisa.

'E ndjej aromën tënde çdo ditë', Erisa Xhixho