15 Maj 2019, 19:15

'I laughed with tears', Rudina explains why Saimir Tahiri did not go to the show

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i shkoi në emision

XING

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

Aktorja dhe moderatorja e njohur e emisionit "Mos i fol shoferit", Rudina Dembacaj, ka realizuar së fundmi një intervistë për revistën "Class", ku ka treguar planet për të ardhmen në biznes dhe ekran.

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

Ndër të tjera, ajo është pyetur se cili personazh publik nuk ia ka pranuar asnjëherë ftesën për t'i shkuar në emision, dhe Rudina ka përmendur emrin e Saimir Tahirit.

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

"Në fillim fare, para 2 vitesh, ftova z. Saimir Tahiri i cili u shpreh: “Nuk dua të jap nga fama ime, të bëhet i njohur emisioni yt”. Kam qeshur me lot!"- ka treguar Rudina për Ish-Ministrin e Brendshëm.

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i

'Kam qeshur me lot', Rudina tregon arsyen pse Saimir Tahiri nuk i