1 Gusht 2018, 09:42

'I'll break the camera', Seven Saraçi makes a scandal in the middle of the interview (Video)

'Do ta thyej kamerën', Seven Saraçi bën skandal në mes të intervistës (Video)

XING

'Do ta thyej kamerën', Seven Saraçi bën skandal

Një incident i papritur ka ndodhur në puntatën e radhës të emisionit "Edicioni veror" në ABC News. Kur gazetarja Genta Hodo u përpoq t'i bënte disa pyetje reperit të njohur Seven Saraçi, ky i fundit u revoltua dhe kërcënoi kameramanin me fjalët: "Do ta thyej kamerën? Do ta thyej?" dhe u ngrit në këmbë për të bërë sherr.

'Do ta thyej kamerën', Seven Saraçi bën skandal

Genta Hodo tregoi se prej 2 orësh po e prisnin reperin dhe se prej tij nuk kishin marrë asnjë mesazh anullimi për intervistën. 

'Do ta thyej kamerën', Seven Saraçi bën skandal

"Duke qenë se Seven konsiderohet si këngëtar i momentit që gjeneron shumë klikime në Youtube menduam ta intervistonim nga afër. Pas 2 orësh në pritje të tij dhe pas asnjë mesazhi anullimi paraprak ndodh edhe ky incident", u shpreh ajo. 

Seven from yeniden on Vimeo.