6 Gusht 2018, 12:42

'I'll kill you all,' the boy of Chelsea hissed that they harassed Mom

‘Do t’ju vras të gjithëve’, djali i Çiljetës nxehet se i ngacmuan mamin

XING

‘Do t’ju vras të gjithëve’, djali i

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga gjithmonë e ka treguar lidhjen e veçantë që ka me djalin  saj të vogël Fernando. Ata janë pothuajse të pandarë dhe në çdo intervistë apo postim në rrjetet sociale shfaqen së bashku.

‘Do t’ju vras të gjithëve’, djali i

Së fundmi këngëtarja e njohur ka lajmëruar që së bashku me ‘Alar Band’ se shpejti do të publikojnë këngën ‘Bon Bone’ për të cilën kanë nisur edhe xhirimet e kripit. Në vendin e xhirimeve së bashku me Çiljetën ishte edhe Fernando dhe në një intervistë për ‘ABC News’ ai ka kërcënuar publikisht të gjithë ata që i ngacmojnë maman.

‘Do t’ju vras të gjithëve’, djali i

Ai është pyetur se çfarë do bënte nëse dikush do i ngacmonte mamin dhe përgjigja e tij prej gangsteri ka shkaktuar të qeshura.

“Do merrja pistoletën, do i vrisja të gjithë”, ka thënë Fernando.