17 Gusht 2018, 00:23

'I'm pregnant', the girl surprises the slope, he leaves in the middle of the show (Video)

'Jam shtatzënë', e dashura surprizon Shpatin, ai largohet në mes të emisionit (Video)

XING

'Jam shtatzënë', e dashura surprizon Shpatin, ai largohet

Këngëtari shumë i dashur për publikun dhe i shumë komentuar në media e rrjete sociale, Shpat Kasapi ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Kojshia show" ku gjatë intervistës i ndodhi një e papritur. Një vajzë hyri në mes të emisionit dhe u ul pranë Shpatit. Vajza u shpreh se ajo është modele dhe e dashura e këngëtarit.

'Jam shtatzënë', e dashura surprizon Shpatin, ai largohet

"Unë me Shpatin kemi diçka pak më të ngushtë, janë gjëra serioze, familjare, i kemi hyrë shumë thellë muhabetit, është serioze kjo temë. Thjesht Shpati nuk do ta pranojë, nuk e di se cilat janë arsyet. Ne po presim një bebe", u shpreh vajza.

'Jam shtatzënë', e dashura surprizon Shpatin, ai largohet

Shpati u vendos në siklet dhe qeshi duke thënë se e kuptoi që ishte kamerë e fshehtë. Mirëpo këngëtari nuk e pranoi dot këtë lojë dhe u largua nga emisioni, ndonëse moderatori i kërkoi me ngulm të qëndronte.