6 Maj 2019, 10:58

'I'm very tired of', the famous singer talks for the first time after leaving the man

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet për herë të parë pasi la burrin

XING

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

Këngëtarja e njohur e hitit "Someone like you", Adele pak javë më parë i dha fund martesë së saj disavjeçare. Ajo dhe bashkëshorti që janë dhe prindër të një djali u ndanë duke mos dhënë asnjë shpjegim.

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

Menjëherë pas ndarjes të shumtat ishin lajmet që qarkulluan se Adele kishte gjetur një të dashur të ri, megjithatë asnjë nga këto lajme nuk u konfirmua. Këngëtarja e famshme ndonëse kishte zgjedhur mos të reagonte lidhur me divorcin në ditën e ditëlindjes së saj ka folur për herë të parë për të.

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

“Ky është 31-vjetori. 30 më lodhi shumë por po përpiqem të kaloj. Kam ndryshuar në mënyrë drastike gjatë dy viteve të fundit dhe po ndryshoj ende. Por është në rregull.", ka shkruar ndër të tjera këngëtarja në Instagram duke ju referuar divorcit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele) on

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet

‘Më lodhi shumë’, këngëtarja e njohur flet