19 Gusht 2019, 09:09

'I'm working long time', Arbana Osmani unveils her new project

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj të ri

XING

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani, ka treguar se përveç ekranit, është mjaft e dhënë edhe pas gatimit. Ajo është një kuzhiniere mjaft e zonja dhe 6 vite më parë ka publikuar një libër me receta gatimi.

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

Ditët e fundit, moderatorja e njohur vazhdimisht ka publikuar video dhe foto teksa ka qenë duke gatuar dhe siç duket shumë shpejt ajo do të sjell një projekt të ri. Nëpërmjet një postimi në profilin e saj në Instagram, Arbana ka zbuluar se do të sjell sërish një libër të ri me receta.

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

“Jam shumë e lumtur të ndaj me ju një projekt për të cilin po punoj prej kohësh. 6 vite pas librit tim të parë me receta gatimi, më në fund erdhi momenti për një të dytë… “Receta për 5 minuta” së shpejti për të gjithë ju që keni besuar tek unë, gjithmonë.”, ka shkruar Arbana pranë fotos ku shfaqet me një ëmbëlsirë në dorë.

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj

‘Po punoj prej kohësh’, Arbana Osmani zbulon projektin e saj