15 Gusht 2019, 16:32

'It's betraying you,' astrologer Mary warns of this horoscope sign

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

XING

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Astrologe Meri paralajmëron disa nga shenjat të kenë kujdes pasi një kundërshtim mes Uranit me Mërkurin mban disi në prapaskenë disa sherre, përballje, paqartësi në jetën personale dhe biznes.

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Dashi
Shkelqimin e dites shoqerise apo planeve madheshtore sikur e prish disi nje debat ne ceshtjet ekonomike apo disa hapje me shume se duhet ne jeten personale

Demi
Disa te fshehta te shtepise dalin papritur ne nje moment ku ju nuk do deshironit te merreshin vesh/ Kjo ju corienton dhe ju prish ikonen edhe ne pune

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Binjaket
Keni ndjesine se cdo gje qe mendoni apo planifikoni prishet apo permbyset dhe nuk arrihet asgje deri ne fund. Edhe sot mund te ndjeni nje paqartesi te tille

Gaforrja
Ndryshimet qe keni bere ne qellime apo ne shoqeri dhe ne bashkepuntore me shume do ju kushtoje ne kosto pasi duhet t'ja filloni nga fillimi puneve

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Luani
Nje mundesi e mire sot per ju te beni nje lidhje apo te jepni fjalen per nje fejese apo martese. Ne te kundert do hasni ne pengesa te vazhdueshme

Virgjeresha
Nje person qe nuk ju pergjigjet me dhe qendron indiferent po ju bene te shqetesoheni shume pasi kishit varur shume shpresat ne bashkepunimin apo meshtetjen qe ju ka premtuar

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Peshorja
Nje lajm shume i mire ju ploteson diten duke lene pas ne kohe problemet apo nje plan tjeter qe nuk po ecte dhe vazhdimisht ju permbyste situatat

Akrepi
Jeni ne kulmin e gjerave te medha dhe nuk duhet te merreni me gjerat e vogla. Pretendohet qe tek madheshtia te gjeni lumturine

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Shigjetari
Mos i kurseni vetes nje udhetim bashkepunim apo nje njohje me jashte pasi aty qendron energjia per te ecur perpara. Nje person ju pengon vazhdimisht ne planet tuaja

Bricjapi
Sot do tradhetoni apo do tradhetoheni por ne te dyja rastet do keni te njeten shije nese merret vesh dhe dilni pak te zbuluar ne syte e te tjereve

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

Ujori
Hena e plote ne shenjen tuaj ju reklamon me shume se duhet ne pune dhe jete personale. Eshte momenti te mbyllni nje cikel marredheniesh pra edhe ne jeten personale ka ndarje

Peshqit
Do jeni shume romantik por kerkohet nje shkendij e re apo nje person qe ju lumturon qe te mbylli kete faze te forte emocionale. Do takoni dike qe e ndjeni shume

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë

'Po ju tradhton', astrologe Meri paralajmëron këtë