19 Gusht 2018, 17:04

'It's enough to be happy', Rozana Radi ends the celibacy

Pas 5 vitesh bashkë, Rozana Radi i jep fund beqarisë me partnerin

XING

Pas 5 vitesh bashkë, Rozana Radi i jep fund beqarisë me partnerin

Artistja shumë e dashur për publikun dhe e shumë komentuar në media, Rozana Radi siç dihet tashmë është në një lidhje prej 5 vitesh me Shpëtim Karakushin, me profesion oficer i Policisë Gjyqësore pranë Prokurorisë së Rrethit në Tiranë. Çifti janë fotografuar disa herë bashkë megjithatë lidhjen kanë preferuar mos ta bëjnë publike.

Pas 5 vitesh bashkë, Rozana Radi i jep fund beqarisë me partnerin

Pas 5 vitesh së bashku, duket se Rozana dhe Shpëtimi kanë vendosur t'i japin fund beqarisë. Ditën e sotme po përhapet me shpejtësi lajmi se ata janë fejuar, shkak është bërë një foto e Rozanës.

Pas 5 vitesh bashkë, Rozana Radi i jep fund beqarisë me partnerin

Artistja ka pozuar nga pushimet në Capri dhe shkruan: "Mjafton dashuria për të qenë e lumtur", dhe një emoji unazë, ç'ka ngritur dyshimet mbi fejesën.

Pas 5 vitesh bashkë, Rozana Radi i jep fund beqarisë me partnerin