15 Gusht 2019, 10:54

'It's the crystalline core of the family', Erion congratulates daughter on sweetest video

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni uron të bijën me videon më të ëmbël

XING

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

Aktori i njohur i humorit  Erion Isai vetëm pak javë më parë lajmëroi largimin nga "BE Coffee" pasi mori postin e kryebashkiakut të Kolonjës. Së bashku me bashkëshorten dhe vajzën, Erioni i vendos në vendlindje ku dhe nisi menjëherë punën.

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

Dita e sotme është shumë e veçantë për ish aktorin pasi e bija, Ajër, feston 3 vjetorin e lindjes. Ai ka publikuar një video të vogëlushes ku ajo dëgjohet duke thënë:"Se unë të kam jetë”, dhe pranë saj ka bërë urimin më të ëmbël për të.

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

“Ajër ndryshoi gjithçka, forcoi shumë çka. I dha kuptim anës më të thellë shpirtërore. Është kodi midis meje dhe Zotit… ndjesia e bekimit! Është përbetimi i dashurisë. Është bërthama e kristaltë e familjes. Gëzuar datëlindjen Ajër!, ka shkruar ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Isai (@erion_isai) on

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni

‘Është bërthama e kristaltë e familjes’, Erioni