3 Gusht 2018, 21:14

'It's tough', Ilda Bejleri speaks for the first time after the deputy breaks

'Është e vështirë', Ilda Bejleri flet për herë të parë pas ndarjes nga deputeti

XING

'Është e vështirë', Ilda Bejleri flet për

Prej disa muajsh jeta private e Ilda Bejlerit ka qenë në qendër të vëmendjes së medias pas lajmeve se ajo dhe deputeti Klevis Balliu janë në një lidhje. Dyshja u fotografuan bashkë dhe u tha se po mendonin edhe bashkëjetesën, por ata nuk e konfirmuan kurrë lidhjen. Dhe pa u konfirmuar, në muajin prill të këtij viti u ndanë, të paktën kështu u shkrua në media.

'Është e vështirë', Ilda Bejleri flet për

Pas ndarjes, Ilda ka folur sot për herë të parë mbi statusin e saj. Moderatori i "Pushime on top", e pyeti fillimisht Ildën nëse ka një unazë duke e lidhur bisedën me komardaren në formë unaze gjigante. "Kam, por ja kam blerë vetes", u përgjigj Ilda.

'Është e vështirë', Ilda Bejleri flet për

E pyetur mbi statusin e saj, Ilda u përgjigj: "E komplikuar do thoja. Jam shumë mirë me veten. Kaq më mjafton. E komplikuar, sepse, sigurisht, kur një person është i arrirë, në sensin që e di çfarë kërkon, është e vështirë ta gjesh ashtu siç e kërkon dhe ashtu siç ti e dëshiron".

'Është e vështirë', Ilda Bejleri flet për