16 Gusht 2018, 00:14

'Little prostitute', Uindi Haxhia has trouble with the former 'Golden Cage'

'Prostitutë e vogël', Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e 'Kafazit të Artë'

XING

'Prostitutë e vogël', Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e

Uindi Haxhia është një prej personazheve më të ndjekur në Instagram, postimet e të cilës tërheqin shpesh vëmendjen e të gjithëve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar. Së fundmi bëri bujë sherri i saj me  Arben Kasemin, ish-banorit të Kafazit të Artë.

'Prostitutë e vogël', Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e

Mes të dyve plasi sherri, pasi Arbeni e ka ofenduar Uindin, duke e quajtur mes të tjerash edhe prostitutë. "O prostitutë e vogël dhe e shpifur, Ben Kasemi jam. Ti k** as në ëndërr s'e sheh dot se s'ta jep kush. Vazhdo, ëndërro dhe fantazo, se me ato përmasa s'ke për ta njohur ndonjëherë. Biles një sugjerim, mos fut shumë banane e karrota se e ke bërë p*** si centrifugë. Ëndërro k*** se mbase një ditë do e shijosh. Ëndrra të ëmbla."- i ka shkruar ai Uindit.

'Prostitutë e vogël', Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e

Mirëpo 18-vjeçarja nuk ja ka përtuar, duke ju përgjigjur mesazhit të tij:

"Obobo sa njeri i degjeneruar je. Mirë njerëzit, por edhe jeta të ka q** në bythë ty. Mos e vrit mendjen për mua ti, se ndryshe nga ti, bota ime s'rrotullohet rreth k**. Për sa i përket atyre bananeve dhe karrotave, e ke tepruar me ato lloj pornosh që sheh. Ben Kasemi të lutem tani mos bëj sikur merr vesh nga p*** dhe vazhdo rutinën tënde si një bbc, pëlqyes i anusit. Zoti qoftë me ty, Byth Karemi."- ka shkruar Uindi në Instastory.

'Prostitutë e vogël', Uindi Haxhia sherr me ish-banorin e