14 Gusht 2019, 18:17

'My life is getting prettier,' the model recognized in a sweet expectation

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në pritje të ëmbël

XING

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

Nëntë vite më parë, modelja e njohur Alshey Graham dhe Justin Ervin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë. Pas nëntë vitesh së bashku më në fund familja e tyre do të rritet.

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

Modelja ndau sot me ndjekësit e saj në instagram, lajmin se ajo është në një pritje të ëmbël. Ajo publikoi një video ku shfaqet së bashku me të shoqin dhe dalëngadalë kamera afrohet tek barku i saj i rrumbullakosur. Në atë moment me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, të dy thonë “Surprizë”.

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

“Sot 9 vite më parë, unë u martova me dashurinë e jetës time. Ka qenë rrugëtimi më I bukur me personin tim të preferuar. Sot, ndihem po kaq e bekuar, mirënjohëse dhe e ngazëllyer për të festuar me familjen tonë që po rritet. Gëzuar përvjetorin Justin Ervin. Tani jeta jonë do të bëhet dhe më e bukur”, ka shkruar modelja ne postimin e saj. Ajo ka zgjedhur pikërisht ditën e përvjetorit të martesës për të ndarë këtë lajm të gëzueshem me ndjekësit e saj.

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në

‘Jeta ime po bëhet më e bukur’, modelja e njohur në