15 Gusht 2018, 22:24

'O Lord, why did you so much condemn me', the wife of the Albanian who died in the tragic accident

'O Zot pse më dënove kaq shumë', përlot gruaja e shqiptarit që vdiq në aksidentin tragjik

XING

'O Zot pse më dënove kaq shumë', përlot gruaja e

Përplasja nga një kamion i mori jetën një shqiptari mbrëmjen e së dielës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Mitildit Lako po udhëtonte pasagjer në një furgon që u godit nga një kamion në Baker City, në Oregon. Shqiptari la pas bashkëshorten dhe djalin 12 vjeç.

Bashkëshortja e Lakos, Entela ka postuar një foto me të dhe djalin dhe një mesazh rrënqethës. “O zot pse me denove kaq shume. Do me mungosh shume zemra Ime", shkruan ajo.

'O Zot pse më dënove kaq shumë', përlot gruaja e