20 Maj 2018, 15:01

'Sadna' becomes a white dress in real life, a video from a magic moment

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në jetën reale, video nga momenti magjik

XING

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Seriali "Bidaai" ka qenë ndër më të ndjekurit në Shqipëri vite më parë dhe nga ky serial mori famën dhe u bë e njohur në vendin tonë edhe aktorja Sara Khan e cila luante rolin kryesor me emrin "Sadna".

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Sara Khan vazhdon aktrimin dhe luan aktualisht në një nga serialet më të ndjekur në Indi, por së fundmi ajo është bërë gjithashtu protagoniste e videoklipit të ri të Amrinder Booby.

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Aktorja shfaqet me fustan të bardhë nusërie teksa hipën në një karrocë, fiks si nëpër përralla.

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Këngëtari Amrinder Booby shihet duke u ulur në gjunjë para Sarës dhe i dhuron një buqetë me lule.

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Kjo është hera e parë që aktoren e shohim me fustanin e bardhë të nusërisë. 

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

Ndiqeni videoklipin më poshtë.

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në

'Sadna' bëhet nuse me fustan të bardhë në