2 Gusht 2019, 23:35

'She's ready for you Kosovo', Miley Cyrus wonders at her dress on Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

XING

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

Ditën e djeshme këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus mbërriti në Kosovë ku dhe për pak minuta pritet që të ngjitet në skenën e “Sunny Hill Festival”. Siç dihet Miley mbahet për performancat e saj të paharrueshme dhe për veshjet ekstravagante që përdor në skenë.

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

Mirëpo, ndryshe nga koncertet e tjera Miley ka vendosur që në Kosovë të vijë e veshur ndryshe. Ajo ka publikuar pak më parë një foto ku shihet e veshur e tëra me një kostum lëkure dhe një kapele.

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

“Ajo është gati për ty Kosovë. A jeni gati për të?” , ka shkruar Miley në postimin e saj.

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill

‘Jeni gati?’, Miley Cyrus habit me veshjen e saj në Sunny Hill