27 Maj 2019, 17:28

'The day when my life changed', Linda Halimi tells the moments of her daughter's birth

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e lindjes së vajzës

XING

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

Në mars të këtij viti, këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Kaimana, e cila është kthyer në një ndër bebushët më të njohur të showbizit.

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

Megjithëse e kishte mbajtur të fshehtë shtatzëninë, Linda ka vendosur të ndajë me fansat e saj çdo moment gjatë shtatzënisë dhe pas saj, ndërsa pak më parë ka publikuar një video nga momenti kur priste të lindte Kaimanën.

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

"Dita e Lindjes - Fillimi i Rrugës! - Dita kur jeta ime ndryshoi përgjithmonë! -Momentet para se Kaimana na hijeshoi me ardhjen e saj!

Kjo është dita kur u përballa me fri.kër.at, shqetësimet, emocionet, lumturinë, dashurinë më të pastër që njerëzimi ka njohur! Unë isha e fryre, e pambrojtur dhe emocionale! U përpoqa të bëja qejf në momentet e fundit të shtatzënisë! Dhe kjo këngë e Ariana Grandes më dha ndjenjën e krenarisë dhe hyjnisë në një nivel tjetër! Perëndia është me të vërtetë një grua!

Mars 11,2019" - shkruan Linda krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e

'Dita kur jeta më ndryshoi', Linda Halimi tregon momentet e