11 Gusht 2019, 10:46

'The stress was unlucky', Casey publicly confirms the split

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

XING

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

Prej kohësh po përflitej për ndarje të një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Stresit dhe Keisit. Shkak fillimisht u bë fakti që ata e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas fshirja e fotove dhe deklaratat.

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

Të dy duket se nuk e kanë përjetuar mirë këtë ndarje e kështu kanë lënë të kuptohet, Keisi me statuset ku shprehej e zhgënjyer dhe Stresi me videot ku këndonte: "Sytë që s'po të shohin, m'janë tharë, se jemi ndarë".

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

Së fundmi Keisi është rikthyer në Instagram duke postuar një foto, në të cilën ka marrë shumë komplimente, por njëri i ka rënë në sy.

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

"Tani qe je ndare me stresin te ka ren nje nur i bukur, sic ke qen dikur vajze e thjeshte, pa u sforcuar, pa dal nga vetja. Vajze yll me pak fjale. Pa fat ai qe te pati e te humbi, lum ai qe do te kete e them se siguri te plote. Vajze shume e mire ne cdo aspekt. Qendro kjo qe je", i shkruan një ndjekës ndërsa Keisi e ka pëlqyer këtë koment duke konfirmuar kështu se vërtet është ndarë.

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen

'Stresi ishte pa fat', Keisi konfirmon publikisht ndarjen