31 Gusht 2018, 11:19

'The virgin man did not show me', BB's former resident is split one day after the wedding

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet një ditë pas dasmës

XING

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet

Ish-banorja e shtëpisë së "Big Brother", Dona Pjetri, i habiti të gjithë ndjekësit ditën e djeshme, kur në profilin e saj në Instagram publikoi disa foto ku shfaqej e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë.

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet

Ajo lajmëronte se ishte martuar në fshehtësi dhe në pamjet e publikuara e kishte mbuluar fytyrën e dhëndrit. Mirëpo pak më vonë, Dona ka shpjeguar si qëndron e vërteta e dasmës së saj të fshehtë.

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet

Gjithçka ka të bëjë me një film që po xhirohet, ku ish-banorja ka rolin e një nuseje që martohet.

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet

"Më kanë ardhur sms pafund nëse jam martuar. Nuk ju kthej dot përgjigje të gjithëve, por po ku them se jam martuar dhe u ndava sot se nuk më doli burri i virgjër."- ka shkruar ajo me humor në Instastory.

'Nuk më doli burri i virgjër', ish-banorja e BB ndahet