11 Gusht 2019, 13:32

'To Squeeze You', Alketa Weysiu remains open-mouthed by Jonida Maliqi

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet gojëhapur nga Jonida Maliqi

XING

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

Jonida Maliqi tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale aty ku ndiqet nga mijëra fansa ndër to edhe personazhe të famshëm.

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

Në foton e fundit Jonida shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan me dizajn limonash dhe ka marrë komplimenta të shumta.

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

Mirëpo në sy ka rënë komenti i Alketës e cila i shkruan: "Për të të shtrydh si limon". "Dashuri ti", i përgjigjet Jonida. "E freskët si limoni", komenton sërish moderatorja.

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

Kujtojmë që Alketa gjithnjë ka shprehur vlerësim për Jonida Maliqin si një ndër këngëtaret e saj të preferuara.

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet

'Për të të shtrydh', Alketa Vejsiu mbetet