19 Gusht 2019, 14:16

'We Go A Lot Together', Repenting Stress After Divorce (Video)

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes i dërgon mesazh Keisit

XING

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

Edhe pse u bë 1 muaj nga ndarja e tyre e bujshme, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media dhe çdo veprim i tyre tërheq vëmendjen.

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

Të dy po vazhdojnë jetën e tyre të ndarë, Stresi në Shqipëri e Keisi në Kanada. Mirëpo ndarja siç duket nuk ka qenë e lehtë dhe reperi me postimet e fundit ka treguar se është penduar.

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

Në një video të postuar në Instastory, Stresi shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën e Ledri Vulës dhe ka filmuar pikërisht pjesën ku Ledri këndon: "Ma e mira, ma-ma-ma ma e mira je. Eyo, engjull pse po m'shtin me bo keq. Pse po m'shtin mu bo dreq, together we match (ne shkojmë bashkë), tjert kur na shohin lujn mendsh", si një mesazh për Keisin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes

'Ne shkojmë shumë bashkë', Stresi i penduar pas ndarjes