16 Gusht 2018, 18:40

'Welcome the babe', Alba Hoxha gives the cheerful news

'Mirëseerdhe vogëlushe', Alba Hoxha jep lajmin e gëzueshëm

XING

'Mirëseerdhe vogëlushe', Alba Hoxha jep lajmin e

Balerina e trupës së koreografit Albi Nako dhe prezantuesja e motit, Alba Hoxha është një ndër vajzat më të komentuara në media dhe çdo e re rreth saj përbën interes për publikun. Nga Alba vjen një lajm i gëzueshëm pasi dje ajo është bërë teze. Motra e saj ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Meila.

'Mirëseerdhe vogëlushe', Alba Hoxha jep lajmin e

Alba ka postuar një foto ku shihet dora e ëngjëllit të porsalindur dhe shkruan: "Mirëseerdhe vogëlushe. U bëra teze", duke e shoqëruar postimin me ikona që tregojnë se është e bekuar dhe me sytë me zemra.

'Mirëseerdhe vogëlushe', Alba Hoxha jep lajmin e