18 Gusht 2019, 12:33

'When I see you, my girlfriend looks like a man', Rike Roçi tells the fan for 2 leks

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike Roçi bën për 2 lekë fansin

XING

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

Ish-banorja e "Big Brother Albania", Rike Roçi, që pas pjesëmarrjes së saj në reality shown e njohur u bë shumë e famshme për publikun dhe komentohet gjithmonë në media.

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

Ajo ka tërhequr që në fillim vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj dhe është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale ku fansat nuk ngurrojnë ta komplimentojnë. Së fundmi, bukuroshja shqiptare i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory, mirëpo njëri prej tyre i bëri një koment që nuk u prit aspak mirë nga Rike.   

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

"Të betohem në zot që kur të shoh ty e dashura ime më duket si burrë”, i shkruan ai, ndërkohë që Rike ka publikuar një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: “Mjere ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike

‘Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë’, Rike