4 Gusht 2018, 14:46

'When I was filming in bed, Francis Joces discovered intimate videos

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska Jaçes i zbulojnë videot intime

XING

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

Prej vitesh Françeska Jaçe vazhdon të jetë një nga modelet më të komentuara në media e rrjete sociale dhe çdo e re nga jeta e saj përbën interes për publikun. Françeska e mori famën e madhe nga "Big Brother" ndërsa tani vëmendjen e tërheq shpesh me fotot provokuese që poston në Instagram ku e ndjekin mijëra fansa.

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

Me fotot e fundit nga pushimet, Françeska e ka djegur rrjetin dhe ka shkaktuar reagime të shumta për shkak të pozave shumë provokuese. Në foton e fundit modelja shfaqet duke pozuar në pishinë duke vënë në pah të pasmet bombastike.

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

Përpos komplimentave të shumta një komentuese i kujton Françeskës se dikur e filmonte në krevat dhe Françeska i shkruan se i kujtohet.

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

"Ti s’je normal mi motra, më kujtove ato videot që ti bëja në krevat byçën video, hahata love you", i shkruan komentuesja. "Hahaha me kujtohet", ja ka kthyer Françeska.

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska

'Kur të filmoja byçën në krevat, Françeska