10 Gusht 2019, 17:14

'Where do you hide all those years?', Hygerta Sako celebrates her birthday but only to see how young she looks

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot Hygerta Sako

XING

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Hygerta Sako është pjesë e televizionit për shumë vite. Ish-Miss Shqipëria ’95 dhe moderatorja e sportit është shumë e ndjekur dhe e komentuar në media. 

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Ditën e djeshme ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të por vetëm 42 që nuk duket. Moderatorja ka ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj në instagram nga kjo ditë speciale për të. Ajo ka zgjedhur një fustan të zi dhe të thjeshtë për këtë rast, si dhe bie në sy një lule e madhe rozë që ka vendosur në flokët e saj të kapur.

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Në njërën ndër fotot, ku Hygerta shfaqet me një buzëqeshje në fytyrë, ajo ka treguar se nuk ndihet aq vjeç sa është por shumë vite më e re dhe kjo e bën të lumtur.

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

“Nuk jam e lumtur sepse bëra 42, jam e lumtur sepse ndihem 24 dhe e mbushur me dashuri", ka shkruar ajo ndërkohë që shijon ditëlindjen në Vlorë.

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot

Duket si në të njëzetat, e pabesueshme sa vjeç mbush sot