9 Gusht 2019, 16:33

'Who is this?', Morena Taraku makes a drastic change in appearance

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin drastik në pamje

XING

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdimisht merr shumë vëmendje në media e në publik. Artistja gjithmonë ka rënë në sy prej dukjes së saj por këtë herë po tregon një paqëndrueshmëri të madhe përsa i përket ngjyrës së flokut. 

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

Me ardhjen e sezonin të verës Morena u përfshi nga ndryshimet. Kujtojmë që në qershor të këtij viti u shfaq me flokë në ngjyrë lajthi dhe vetëm pas ca kohësh ajo bëri një ndryshim drastik duke u shfaqur me flokë jeshile neon.

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

Mirëpo mesa duket këngëtarja u lodh dhe nga kjo ngjyrë dhe tani me anë të një postimi në InstaStory , ku nuk i duket fytyra për të parë se si duket look-u i ri te ajo, Morena ka treguar ngjyrën e re të flokëve. Morena Taraku është tanimë bjondja më e rë në Showbiz.

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin

‘Po kjo kush është?’, Morena Taraku bën ndryshimin