19 Gusht 2018, 12:34

'Why did not I open the way', the durrsak's hassle with bats and punches (Video)

'Pse s'ma hape rrugën', durrsakët sherr me shkopa dhe grushta (Video)

XING

'Pse s'ma hape rrugën', durrsakët sherr me shkopa dhe

Një sherr masiv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës, pamjet e të cilit janë publikuar në rrjete sociale. Ka qenë Harta Digitale e Aksidenteve Rrugore që ka postuar videon. Personat kanë bërë sherr pasi njëri prej tyre nuk ka hapur rrugën për makinën. Sherri ka degraduar në grushta e madje edhe përdorin shkopinjsh. 

“Ja si “sqarohen” shqiptarët me njëri tjetrin edhe kur janë me pushime në Durrës. Arsyeja:-Pse nuk më hap rrugën me makinë…”, shkruan “harta dixhitale” ne pershkrimin e videos.