20 Gusht 2018, 19:48

'Why do you have big backs', Klaudia Pepa leaves the fan with finger to mouth

'Pse bën sikur ke të pasme të mëdha', Klaudia Pepa e lë fansin me gisht në gojë

XING

'Pse bën sikur ke të pasme të mëdha', Klaudia Pepa

Klaudia Pepa është padyshim balerina shqiptare më e komentuar në media e publiku ka gjithnjë interes të dijë mbi të rejat nga jeta e saj profesionale dhe personale. Klaudia vazhdon të tërheqë shumë vëmendjen me fotot e saj në Instagram e sidomos ato ku pozon me bikini nuk mbeten pa u komentuar nga mijëra ndjekësit e saj.

'Pse bën sikur ke të pasme të mëdha', Klaudia Pepa

Në një foto të postuar së fundmi Klaudia shfaqet e veshur me body të bardhë, flokët e lagur teksa është duke u hedhur. Në sy bien të pasmet e balerinës, për të cilat një fans i shkruan: "Kur i ke b*thët e vogla, pse bo sikur ke b*th të mëdhaja".

'Pse bën sikur ke të pasme të mëdha', Klaudia Pepa

"Të vogla i kam, s'thashë gjë unë. Por... ndihem mirë", i përgjigjet Klaudia.

'Pse bën sikur ke të pasme të mëdha', Klaudia Pepa