10 Gusht 2018, 16:53

'Why do you put off the pants at all?', Emina Cunmulaj turns the epic response to the fan

‘Pse si heq brekët fare?’, Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike fansit

XING

‘Pse si heq brekët fare?’, Emina Cunmulaj i kthen

Modelja e njohur me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj së fundmi ka treguar se është nisur me pushime së bashku me vajzat dhe vëllain e saj. Ata janë duke pushuar në Bahamas dhe modelja ka shpërndarë vazhdimisht foto me bikini, ku shfaqet më në formë se kurrë më parë pas lindjes së vajzës.

‘Pse si heq brekët fare?’, Emina Cunmulaj i kthen

Por disa nga ndjekësve e saj e kanë kritikuar modelen që ka ekspozuar trupin në rrjetet sociale. Njëri prej tyre i ka sugjeruar modeles që ta heq fare bikini e saj.

‘Pse si heq brekët fare?’, Emina Cunmulaj i kthen

 “Përse nuk i hoqe edhe ato pak brekë krejt, bile t’i shohim të gjitha.” , i shkruan ai.

Ndërkohë Emina ja ka kthyer me një batutë duke shkaktuar shumë të qeshura tek ndjekësit: “Edhe unë, sikur ti me kokën tënde, gjys me flokë e gjys lakuriq” – i shkruan Emina ndjekësit, që në foton e tij të profilit shfaqej me pak flokë.

‘Pse si heq brekët fare?’, Emina Cunmulaj i kthen