9 Gusht 2018, 23:23

'Will we make a baby?', The presenter seeks the Albanian singer

'Do e bëjmë bebin?', prezantuesi ja kërkon troç këngëtares shqiptare

XING

'Do e bëjmë bebin?', prezantuesi ja kërkon troç

Këngëtarja shqiptare e hitit "Girls" është padyshim një nga femrat më seksi të showbizit botëror. Rita Ora ka bërë për vete miliona njerëz anë e mbanë botës jo vetëm me talentin e saj në të kënduar, por edhe me pamjen shumë tërheqëse.

'Do e bëjmë bebin?', prezantuesi ja kërkon troç

Me foton e postuar sot në Instagram Rita ja ka hequr trurin edhe prezantuesit të njohur Nick Grimshaw i cili nuk ka rezistuar dot pa i komentuar këngëtares.

'Do e bëjmë bebin?', prezantuesi ja kërkon troç

"A do ta bëjmë atë bebin", i komenton Nick Ritës në foton ku ajo shfaqet e veshur me pantallona të shkurta dhe një triko të mbërthyer me vetëm një kopsë teksa gjoksi bombastik i del në pah.

'Do e bëjmë bebin?', prezantuesi ja kërkon troç