6 Gusht 2018, 19:17

'Wish to die', the fanciest worries Ghana's 'Big Brother'

‘Uroj të vdesësh’, fansi tmerron keq Gentën e ‘Big Brother’

XING

‘Uroj të vdesësh’, fansi tmerron keq Gentën e

Genta Gjalpi ish banorja "Big Brother Albania" është kthyer në një nga personazhet më të komentuara në media. Ajo merr vëmendjen e publikut për shkak të fotove provokuese dhe seksi që publikun në profilin e saj në Instagram, por edhe për jetën e saj private.

‘Uroj të vdesësh’, fansi tmerron keq Gentën e

Shpesh herë si shumë personazhe të njohur edhe Genta sulmohet nga ndjekësit e saj, të cilët e kritikojnë për jetën që bën. Së fundmi ajo është tmerruar nga një mesazh që i ka ardhur në Inbox.

‘Uroj të vdesësh’, fansi tmerron keq Gentën e

”Vjet bëre aksident, por nuk vdiqe, sivjet uroj me shpirt të vdesësh nuk e meriton të jetosh, je shumë femër e keqe, mjerë ata prindër që të kanë”, i ka shkruar një nga ndjekësit e saj.

E shokuar nga ky mesazh ish banorja  e ka postuar dhe përkrah tij ka shkruar: “Ky esht sms me i neveritshem qe kam mar ne jeten time...nuk i kapa dot emrin se me beri block, por hera e vetme qe jam ndjer tmeresisht keq”.

‘Uroj të vdesësh’, fansi tmerron keq Gentën e