17 Gusht 2019, 12:50

'With chalkboard you get none', Dajana Shabani gives unprecedented answer to follower

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana i jep përgjigjen e paparë ndjekëses

XING

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

Dajana Shabani vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave, edhe pas largimit nga ekrani dhe emisioni i mëngjesit. Së fundmi Dajana ishte me pushime në Sardenja, Itali dhe nga atje ka postuar foto e video.

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

Në videon e fundit moderatorja shfaqet teksa pozon me rrobabanjo në breg të detit dhe tregon trupin në super formë.

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

"Edhe femrën ta marr, e kam fanse", shkruan Dajana, fjali e marrë nga kënga e Taynës dhe Dafinës.

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

"Po bëre gjoksin me merr po kshu dërrasë s’merr asnjë", i komenton një ndjekëse të cilës Dajana nuk ia ka përtuar përgjigjen.

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

"As nuk të kisha në listë me të marr", i përgjigjet Dajana dhe me ironi shton: "Dërrasë unë".

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana

'Me gjoksin dërrasë s'të merr asnjë', Dajana