9 Gusht 2019, 18:59

'With my King', Elton Deda introduces us to his son for the first time

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të parë me të birin

XING

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

Këngëtari i njohur Elton Deda ndodhet momentalisht në Paris. Mes shumë postimeve në profilin e tij të instagramit, një foto e postuar sot në “Muzeun Luvre” ka rënë ndër sy mes të tjerash.

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

Se Eltoni ka një djalë, këtë shumica e dinte por se si duket djali i tij vetëm sot kantautori ka vendosur ta tregojë. Ai ka publikuar në instagram një foto me të birin në muze ku në sfond duket piktura e një mbreti. 

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

Djali i tij quhet Fjordi dhe në foto shfaqet me një buzëqeshje të lehtë në fytyrë, ndërkohë që i ati ka mbyllur njërin sy. “Me mbretin (Jo ai në sfond)” ka shkruar Elton Deda në përshkrimin e fotos duke e cilësuar kështu djalin si mbret të tijin. Në foto nuk ka munguar komenti i Aurela Gaçes e cila e pyet nëse është djali.

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

“Çuni?”, shkruan ajo. “Po madam”, i eshte pergjigjur Eltoni. Aurela nuk e ka lënë me kaq dhe ka komentuar sërish:  Ueeeee sa është rritur,e paçi me jetë”! “Nja 3 pëllëmbe sipër meje po njëherë. Më fut në katror tani”, ia ka kthyer Eltoni.

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

Njëjtë si Aurela edhe Rozana Radi ka komentuar se sa është rritur djali : “Marshalla sa eshte rritur! Paste shendet e jeten e gjate!” , shkruan ajo.

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të

‘Me mbretin tim’, Elton Deda na njeh për herë të