15 Gusht 2019, 11:37

'You've got the billionaire's interest', Emina's response closes her mouth

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e Eminës i mbyll gojën fanses

XING

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

Modelja e njohur me origjinë shqiptare, Emina Cunmulja, është kthyer tashmë në një ndër personazhet më të njohur shqiptar e cila komentohet gjithmonë në media për jetën e saj luksoze dhe martesën me Sam Nazarian.

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

Emina është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria e saj. Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet  në një jaht dhe pranë saj ka shkruar: "Prisni !!!! Pse ndihet sikur kjo foto ka shumë kohë më parë ???? Unë nuk mund të jem i vetmi person që ndjehet kështu? ..... Më duhen pushime të tjera tani"

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

Mirëpo, njëra nga fanset e saj i është kthyer keq Eminës në komente duke i shkruar: “Po u lodhe shumë… Në fillim më pëlqeje se dukeshe vajzë e thjeshtë dhe atdhetare, po tani kuptoj qe je një vajzë e llastuar që na tregon jetën luksoze dhe po të ishe aq shqiptare sa mendoja unë nuk do kishe marrë një miliarder vetëm për interes, por do kishe marrë një shqiptar. Je si gjithë shqiptarët sot që mohojnë faktin se janë shqiptarë. Më vjen keq se mendoja se ishe ndryshe po çfarë do presësh nga një modele që lodhet shumë duke bërë pushime nëpër jahte”, ka përfunduar ajo.

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

Emina nuk e  ka lënë me aq dhe i është kthyer ndjekëses. “Si kalove? A ke pi kafe? Qysh e ke familjen. Të fala të gjithëve dhe ju përshëndes shume dhe uroj të kaloni  një ditë shumë të bukur”, duke treguar kështu se nuk i interesojnë fjalët e saj.

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e

‘Ke marrë miliarderin për interes’, përgjigja e