10 Qershor 2023, 10:06

4 vite pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë dhe i habit të gjithë

4 vite pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë dhe i habit të gjithë

XING

4 vite pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre 4 vite më parë, një ndarje goxha e bujshme në showbizin shqiptar. Pas ndarjes shumica e çifteve nuk mbesin miq, por ndryshe ka ndodhur me Robertin dhe Norën. 

I ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Roberti i ka habitur të gjithë duke u shprehur se Norën e ka shoqe dhe do e ketë gjithmonë. 

Po ti e ke shoqe akoma Norën?

Robert Berisha: Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe.

4 vite pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e