15 Gusht 2019, 14:46

60 years old and energetic, Madonna surpasses young girls with this body

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të Madonës nuk e kanë as vajzat e reja

XING

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

Për disa njerëz mosha do të mbetet gjithmonë vetëm një numër dhe asgjë tjetër. Një ndër këto njerëzit, të cilët janë bekuar me t’u dukurit në një formë perfekte, pavarisht se mund te kenë jetuar një gjysmë jete, është mbretëresha e popit, Madonna.

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

Ndonëse është 60-vjeçe ajo vazhdon të shfaqet në skena, e në postime me nurin dhe energjinë e një vajze të re.

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

Së fundmi këngëtarja e famshme ka shpërndarë një video në profilin e saj të instagramit ku duket tejet elastike teksa po bën prova për një ndër shfaqjet e saj. Nga videoja duket se në prova përfshihet stërvitja e këmbëve, të cilën Madonna e ushtron ndërkohë që shkruan në telefonin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Madame ❌ prepares for the. day..................... 🎼💃🏻💅🏻👠#rehearsals #madamex

A post shared by Madonna (@madonna) on

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të

60 vjeç dhe plot energji: Këtë elasticitet të